Mistrzostwa Okręgu i Zawody Regionalne w ujeżdżeniu

W dniach 22-23.08.2015 w UKJ Ostoja w Białym Borze odbyły się Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego oraz Zawody Regionalne w ujeżdżeniu.

Poniżej prezentujemy wyniki, wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

 

WYNIKI

 

Konkurs nr 1 klasy L1- I półfinał juniorzy młodsi – nie odbył się.

Konkurs nr T1 klasy L1– „towarzyski”- nie odbył się.

 

Konkurs nr 2 klasa P1-I półfinał juniorzy/młodzi jeźdźcy

 

m-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

SĘDZIA C

SĘDZIA B

Łączny wynik %

Wynik %

m-ce

Wynik %

m-ce

1

Haberka

Julia Kaczkowska

UKJ Ostoja Pustków

64,200

1

59,400

1

61,800

2-3

First Lady

Aleksandra Borowska

UKJ Ostoja Pustków

59,200

3

59,000

2

59,100

2-3

Flamenco

Mateusz Tęcza

UKJ Ostoja Pustków

60,400

2

57,800

3

59,100

4

Lawina

Dagmara Olszewska

SJ Promyk Albigowa

55,600

5

54,000

4

54,800

5

Szanta

Kornelia Kobos

UKJ Ostoja Pustków

57,200

4

52,800

5

55,000

 

Sędziowie:

C- Danuta Lusina

B – Małgorzata Mastalerczyk

 

Konkurs nr 2R klasy P1- otwarty

 

M-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

SĘDZIA C

SĘDZIA B

Łączny wynik %

Wynik %

m-ce

Wynik %

m-ce

1

Babilonia

Anna Mrozowska

UKJ Ostoja Pustków

63,200

1

59,000

1

61,100

2

Mój Bask

Kaja Klejnowska

SJ Promyk Albigowa

55,800

2

54,800

2

55,300

 

Sędziowie:

C- Danuta Lusina

B- Katarzyna Bącal

 

Konkurs nr 3 klasy N4- I półfinał seniorzy – nie odbył się.

Konkurs nr 3R klasy N4 –otwarty

 

M-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

SĘDZIA C

SĘDZIA B

Łączny wynik %

Wynik %

m-ce

Wynik %

m-ce

1

Superka

Joanna Więcław- Drożdżal

KJ Equistro Wierzawice

57,083

1

52,916

1

54,999

Sędziowie:

C- Danuta Lusina

B- Małgorzata Mastalerczyk

 

Konkurs nr 4 klasy L2- II półfinał juniorzy młodsi- nie odbył się.

Konkurs nr T2 klasy L2– „towarzyski” – nie odbył się.

 

Konkurs nr 5 klasy P2 – II półfinał juniorzy/młodzi jeźdźcy

 

M-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

SĘDZIA C

SĘDZIA B

Łączny wynik %

Wynik %

m-ce

Wynik %

m-ce

1

Haberka

Julia Kaczkowska

UKJ Ostoja Pustków

62,576

1

60,303

2

61,439

2

Flamenco

Mateusz Tęcza

UKJ Ostoja Pustków

61,061

2

61,363

1

61,212

3

First Lady

Aleksandra Borowska

UKJ Ostoja Pustków

53,939

3

57,424

3

55,681

4

Lawina

Dagmara Olszewska

SJ Promyk Albigowa

53,485

5

53,636

5

53,560

5

Szanta

Kornelia Kobos

UKJ Ostoja Pustków

48,485

4

54,242

4

51,363

Sędziowie:

C- Danuta Lusina

B- Małgorzata Mastalerczyk

 

Konkurs nr 5R klasy P2- otwarty

 

M-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

SĘDZIA C

SĘDZIA B

Łączny wynik %

Wynik %

m-ce

Wynik %

m-ce

1

Babilonia

Anna Mrozowska

UKJ Ostoja Pustków

61,061

1

58,787

1

59,924

2

Mój Bask

Kaja Klejnowska

SJ Promyk Albigowa

59,242

2

53,636

2

56,439

Sędziowie:

C- Danuta Lusina

B- Katarzyna Bącal

Konkurs nr 6 klasy N5- II półfinał seniorzy-nie odbył się.

 

Konkurs nr 6R klasy N5 -otwarty

 

M-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

SĘDZIA C

SĘDZIA B

Łączny wynik %

Wynik %

m-ce

Wynik %

m-ce

1

Superka

Joanna Więcław- Drożdżal

KJ Equistro Wierzawice

54,286

1

53,714

1

54,000

 

Sędziowie:

C- Danuta Lusina

B- Małgorzata Mastalerczyk

 

 

Konkurs nr 7 klasy L3- finał juniorzy młodsi- nie odbył się.

Konkurs nr T3 klasy L3– „towarzyski” – nie odbył się

 

Konkurs nr 8 klasa P3 -finał juniorzy/młodzi jeźdźcy

 

m-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

SĘDZIA C

SĘDZIA B

Łączny wynik %

Wynik %

m-ce

Wynik %

m-ce

1

Flamenco

Mateusz Tęcza

UKJ Ostoja Pustków

64,000

1

62,000

1

63,000

2

Haberka

Julia Kaczkowska

UKJ Ostoja Pustków

60,500

2

60,500

2

60,500

3

Szanta

Kornelia Kobos

UKJ Ostoja Pustków

60,250

3

58,000

3

59,125

4

Lawina

Dagmara Olszewska

SJ Promyk Albigowa

57,500

4

57,000

4

57,250

5

First Lady

Aleksandra Borowska

UKJ Ostoja Pustków

53,750

5

56,750

5

55,250

 

 

Sędziowie:

C- Danuta Lusina

B – Małgorzata Mastalerczyk

 

 

 

 

Konkurs nr 8R klasy P3- otwarty

 

M-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

SĘDZIA C

SĘDZIA B

Łączny wynik %

Wynik %

m-ce

Wynik %

m-ce

1

Babilonia

Anna Mrozowska

UKJ Ostoja Pustków

61,750

1

57,000

1

59,375

2

Mój Bask

Kaja Klejnowska

SJ Promyk Albigowa

55,750

2

54,250

2

55,000

 

Sędziowie:

C- Danuta Lusina

B- Katarzyna Bącal

 

 

 

Konkurs nr 9 klasy N6- finał seniorzy- nie odbył się

 

 

 

Konkurs nr 9R klasy N6 -otwarty

 

M-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

SĘDZIA C

SĘDZIA B

Łączny wynik %

Wynik %

m-ce

Wynik %

m-ce

1

Superka

Joanna Więcław- Drożdżal

KJ Equistro Wierzawice

57,317

1

55,609

1

56,463

 

Sędziowie:

C- Danuta Lusina

B- Małgorzata Mastalerczyk

 

 

 

Wyniki Końcowe MO juniorzy/młodzi jeźdźcy

 

M-ce

KOŃ

ZAWODNIK

KLUB

I półfinał

+ II półfinał

%

Finał

%

Łączny wynik

%

1

Haberka

Julia Kaczkowska

UKJ Ostoja Pustków

123,239

60,500

183,739

2

Flamenco

Mateusz Tęcza

UKJ Ostoja Pustków

120,312

63,000

183,312

3

First Lady

Aleksandra Borowska

UKJ Ostoja Pustków

114,781

55,250

170,031

4

Lawina

Dagmara Olszewska

SJ Promyk Albigowa

108,360

57,250

165,610

5

Szanta

Kornelia Kobos

UKJ Ostoja Pustków

106,363

59,125

165,488

 

 

 

Sędzia Główny

 

Katarzyna Bącal

 

 

 

 

 

guitar

Ostoja

«to, co lub ten, kto zapewnia poczucie bezpieczeństwa»

Klub OSTOJA powstał w 2003 roku. Do dyspozycji Klubowiczów i gości Klubu mamy kilkanaście koni, z czego część systematycznie uczestniczy w różnego rodzaju zawodach sportowych. Koordynacją prac związanych z doskonaleniem sztuki jeździeckiej zajmują się nasi instruktorzy. Nauka jazdy konnej prowadzona jest trybie całorocznym bez względu na aurę, a możliwe jest to dzięki posiadanej przez nas krytej ujeżdżalni.

Kontakt

E-mail: biuro@ukj-ostoja.pl
Phone: (+48) 602 588 629

Kontakt

39-205 Pustków 230
gmina Dębica
województwo podkarpackie

Send a message